Kurtlar Vadisi Pusu 187.Bölüm izle

27,398
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 27 Mar 2013 tarihinde yayınlandı

Özeti -Bu haftaki bölümünde ortalık iyice karışıcak ve İğrilti Poyraz, eski yaşlılar başkanının gözünü çıkarttı. Polat Alemdar’ın tarafındaki Mete Bey’i Reis’i ve Polat’ın bir çok adamını katleden İğrilti Poyraz hayin ihtiyarlar başkanın tarafında olup ortalığı daha çok karıştırıcağa benziyor. Haber Polat Alemdar’ın kızının evine kadar girip resim burakan İğrilti Poyraz’ın Sencer Bey’den son aldığı emir bütün heyet üyelerini öldürmektir. Bu sırada Abdulhey, Cahit ve Kara bu olaylara biraz uzaktırlar. Daha sonra gruba katılan Mematinin katili Erkan, Cahit’le takışmaktadır. Bakalım Bu hafta neler olucak Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izlemek istiyenler bizi seçtikleri için teşekkür ederiz.

Tek PARÇA 1

Tek PARÇA 2

Tek PARÇA VK (720P)

Yorumlarınızı bizden esirgememenizi ve dizi hakkındaki tüm görüşlerinizi bize bildirmenizi önemle rica ederiz. Kurtlar Vadisi Pusu 10. Yılında bizlerle birlikte büyüyen Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri olarak başarılar diliyoruz.
Filmcukka adresinden dizi izlemek veya film izlemek istiyenler için bir çok dizi – filmlerimiz mevcuttur bizleri takip etmeye devam edin.
Slogan: Cukka Cukka !

» Daha fazla göster

19 Yorum

kapat